ANASAYFA     VALİLİK     BİLGİ EDİNME     BİMER     E-İÇİŞLERİ     E-DEVLET     RESMİ GAZETE     İLETİŞİM 
T.C. Ýçiþleri Bakanlýðý e-icisleri projesi Bilgi Edinme Ýnsan Haklarý Baþvuru Formu e-mevzuat bilgi sistemi TC Kimlik no sorgulama Resmi Gazete

 

Bağlantılar

 


Bulunduğunuz Yer: Anasayfa

 G ü n c e l
 


 TUĞGENERAL KAHRAMAN GÜNEŞ İLE KURMAY ALBAY CEMALETTİN DOĞAN GAZİANTEP VALİSİ ERDAL ATA’YI MAKAMINDA ZİYARET ETTİLER
 

 Gaziantep Garnizon ve 5. Zırhlı Piyade Tugay Komutanlığı görev süresini tamamlayan Tuğgeneral Kahraman Güneş ile bu göreve yeni atanan Kurmay Albay Cemalettin Doğan Vali Erdal Ata’yı Makamında ziyaret ettiler.


 RAMAZAN BAYRAMI KUTLAMALARI YOĞUN İLGİYE SAHNE OLDU
 

 

Valiliğimizce organize edilen Ramazan Bayramı kutlama programı, sabah saatlerinde ilk olarak İl Jandarma Komutanlığı personeliyle gerçekleştirildi.


 VALİ ATA SEVGİ EVLERİNDEKİ ÇOCUKLAR VE HUZUR EVİ SAKİNLERİYLE BAYRAMLAŞTI
 

 

Vali Erdal Ata Ramazan Bayramı kutlamalarına çocuk yuvaları ve sevgi evlerinde kalan çocuklar ile huzur evindeki yaşlıları ziyaret ederek başladı. 


 RAMAZAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN
 

 Gaziantepli hemşerilerimizin Ramazan Bayramlarını gönülden kutluyor, ilimizde bayramın en güzel şekilde kutlanabilmesi için görevi başında olacak tüm kamu görevlilerimizin bayramlarını kutluyor, görevlerinde başarılar diliyor, tüm Gazianteplilere sağlık, huzur ve esenlik dolu nice bayramlar diliyor, sevgi ve saygılar sunuyorum.


 2014 YILI III.DÖNEM İL KOORDİNASYON KURULU TOPLANTISI YAPILDI
 

 

Vali Erdal Ata başkanlığında bölgesel ve yerel yatırımcı kurum ve kuruluşların temsilcileri, ilçe kaymakamları ve belediye başkanlarının iştirakleriyle 2014 Yılı III. Dönem Koordinasyon Kurulu Toplantısı Valilik Toplantı Salonunda yapıldı.


 TELAFER’E YARDIM KONVOYU YOLA ÇIKTI
 

 

Irak’ta yaşanan iç karışıklık ve çatışmalar sonrasında evlerini terk etmek zorunda kalan Iraklı Türkmenlere yardım için çalışma başlatan Türk Kızılayı, yardımları bölgeye sevk etmeye devam ediyor.


1 2 3 4


Site toplam 37.205 kez gösterildi, sayfalarımızı şu an 30 kişi geziyor.Erdal ATA
Gaziantep Valisi

Sayın Vali'yi Sosyal Ağlarda
Takip Edin
 
Valiliğimizi Sosyal Ağlarda
Takip Edin
 Haber ve Duyurular
                              
   


Vcil Yönlendirme Uygulaması