T.C. Ýçiþleri Bakanlýðý e-icisleri projesi Bilgi Edinme Ýnsan Haklarý Baþvuru Formu e-mevzuat bilgi sistemi TC Kimlik no sorgulama Resmi Gazete

 

Bağlantılar

 


Bulunduğunuz Yer: Anasayfa

 G ü n c e l
 


 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ TÖRENLE KUTLANDI
 

 
  “24 Kasım Öğretmenler Günü” nedeniyle Şehitkamil Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen törene;Vali Erdal Ata, Büyükşehir Belediye Başkanvekili Osman Toprak, Vali Yardımcısı Dr. Adil Nas, İl Milli Eğitim Müdürü Celalettin Ekinci, Üniversitelerin, il protokolü ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, öğretmen, öğrenci ve davetliler katıldı.


 VALİ ATA ÖĞRETMENLERİ MAKAMINDA KABUL ETTİ
 

 
  Vali Erdal Ata, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Milli Eğitimden Sorumlu Vali Yardımcısı Dr. Adil Nas, İl Milli Eğitim Müdürü Celalettin Ekinci, Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri ve öğretmenleri makamında kabul etti.


 KASIM AYI YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA TOPLANTISI YAPILDI
 

 
  Gaziantep Valisi Erdal Ata Eşi Nazan Ata Hanımefendi tarafından başlatılan ve Gaziantep’te görevli Vali Yardımcısı ve Kaymakam eşlerinin iştirakleriyle her ay düzenli olarak sürdürülen, Yardımlaşma ve Dayanışma Toplantısı’nın Kasım ayı ev sahipliğini, Şahinbey Kaymakamı Selami Aydın’ın eşi Birsen Aydın ile Araban Kaymakamı Serhat Karabektaş’ın eşi Hakim Fatma Elif Karabektaş üstlendi.


1 2 3 4 5 6 7 8 . . . 29


Site toplam 89.766 kez gösterildi, sayfalarımızı şu an 79 kişi geziyor.

                             
   


Vcil Yönlendirme Uygulaması