ANASAYFA     VALİLİK     BİLGİ EDİNME     BİMER     E-İÇİŞLERİ     E-DEVLET     RESMİ GAZETE     İLETİŞİM 
T.C. Ýçiþleri Bakanlýðý e-icisleri projesi Bilgi Edinme Ýnsan Haklarý Baþvuru Formu e-mevzuat bilgi sistemi TC Kimlik no sorgulama Resmi Gazete

 

Bağlantılar

 


Bulunduğunuz Yer: Anasayfa

 G ü n c e l
 


 NAZAN ATA HANIMEFENDİ GAGİAD KADIN KURULU TOPLANTISINA KATILDI
 

 
Vali Erdal Ata’nın Eşi Nazan Ata Hanımefendi, Gaziantep Genç İşadamları Derneği (GAGİAD) Kadın Kurulu tarafından Şehitkamil Kültür ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Yazar Uğur Koşar’ın konuk olduğu söyleşi programına katıldı.


 BAYAN ATA’DAN BAYAN GÜZELBEY ONURUNA VEDA YEMEĞİ
 

 
Gaziantep Valisi Erdal Ata’nın Eşi Nazan Ata Hanımefendi tarafından Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Asım Güzelbey’in Eşi Derya Güzelbey onuruna veda yemeği verildi.


 MART 2014 YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA TOPLANTISI YAPILDI
 

 
Gaziantep Valisi Erdal Ata Eşi Nazan Ata Hanımefendi tarafından başlatılan Gaziantep’te görevli Vali Yardımcısı ve Kaymakam eşlerinin iştirakleriyle, her ay düzenli olarak gerçekleştirilen Yardımlaşma ve Dayanışma Toplantıları devam ediyor.


 18-24 MART YAŞLILAR HAFTASI
 

 
18-24 Mart Yaşlılar haftası Münasebeti ile Vali Erdal ATA ve Eşi Nazan ATA Hanımefendi düzenledikleri öğle yemeğinde, Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinde kalan yaşlılarımızla bir araya geldi.


 “8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ KUTLANDI”
 

 Gaziantep Valisi Erdal ATA ile eşi, Nazan ATA, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebeti ile düzenlenen kokteylde Valilikte çalışan kadınlarla bir araya geldi. Düzenlenen kokteylde kadın çalışanlarına karanfil ve hediyeler dağıtan Vali Erdal ATA ve eşi Nazan ATA katılımcılarla bir süre sohbet etti.


1 2
Erdal ATA
Gaziantep Valisi

Sayın Vali'yi Sosyal Ağlarda
Takip Edin
 
Valiliğimizi Sosyal Ağlarda
Takip Edin
 Haber ve Duyurular
                              
   


Vcil Yönlendirme Uygulaması