T.C. Ýçiþleri Bakanlýðý e-icisleri projesi Bilgi Edinme Ýnsan Haklarý Baþvuru Formu e-mevzuat bilgi sistemi TC Kimlik no sorgulama Resmi Gazete

 

Bağlantılar

 


Bulunduğunuz Yer: Anasayfa

 G ü n c e l
 


 VALİ ATA ÖĞRETMENLERİ MAKAMINDA KABUL ETTİ
 

 
  Vali Erdal Ata, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Milli Eğitimden Sorumlu Vali Yardımcısı Dr. Adil Nas, İl Milli Eğitim Müdürü Celalettin Ekinci, Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri ve öğretmenleri makamında kabul etti.


 KASIM AYI YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA TOPLANTISI YAPILDI
 

 
  Gaziantep Valisi Erdal Ata Eşi Nazan Ata Hanımefendi tarafından başlatılan ve Gaziantep’te görevli Vali Yardımcısı ve Kaymakam eşlerinin iştirakleriyle her ay düzenli olarak sürdürülen, Yardımlaşma ve Dayanışma Toplantısı’nın Kasım ayı ev sahipliğini, Şahinbey Kaymakamı Selami Aydın’ın eşi Birsen Aydın ile Araban Kaymakamı Serhat Karabektaş’ın eşi Hakim Fatma Elif Karabektaş üstlendi.


 BASIN AÇIKLAMASI (2014 - 39) “24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ” KUTLU OLSUN
 

 
  24 Kasım 1928 tarihi Mustafa Kemal Atatürk’ün "Millet Mektepleri Başöğretmenliği"ni kabul ettikleri, çok özel bir gündür. 1981 yılından bu yana, Atatürk’ün "Başöğretmenliği" kabul edişlerinin yıldönümü, ülkemizde Öğretmenler Günü olarak kutlanmaktadır.


1 2 3 4 5 6 7 8 . . . 28


Site toplam 88.278 kez gösterildi, sayfalarımızı şu an 15 kişi geziyor.

                             
   


Vcil Yönlendirme Uygulaması